Anna Gólska

Adwokat od 2005 roku. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a także studia podyplomowe z zakresu prawa europejskiego oraz Podyplomowe Studium Podatków i Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim. Ma uprawnienia doradcy podatkowego. Aktywnie bierze udział w szkoleniach zawodowych w Polsce i za granicą. Przez wiele lat prowadziła zajęcia ze studentami z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego. Jest mediatorem, wpisanym na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Bielsku-Białej.

 

W kręgu jej zainteresowań zawodowych leży przede wszystkim prawo cywilne – sprawy z zakresu zobowiązań, a także prawa rzeczowego i spadkowego. Z dużym zaangażowaniem reprezentuje Klientów w sprawach rodzinnych, w tym w sprawach z zakresu międzynarodowego prawa rodzinnego. Zajmuje się również obsługą prawną przedsiębiorców, zarówno jednoosobowych, jak i spółek.

 

Lubi góry i narty. Kiedy tylko może, wyjeżdża do Azji.

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. article-icon 513 028 478

 

Anna-Golska